10 WAYS TO SCREW UP YOUR RELATIONSHIP

Najlepšie rady o vzťahoch dávajú ľudia, ktorí žiadny nemajú. Preto som samú seba vyhodnotila ako ideálneho adepta na túto neľahkú úlohu. Tu je pár rád, ktorých keď sa budete držať, zaručene si lásku svojho života udržíte a neumriete opustené v byte plných mačacích výkalov (čítaj ako len toto preboha nikdy nerob cica).


Sebestrednosť
Si tá najlepšia vec v jeho živote a uisti sa, že si je toho plne vedomý. Stále sa pri ňom pozeraj do zrkadla alebo čohokoľvek, čo odráža tvoju krásu a nezabúdaj dookola popisovať svoje veľkolepé životné úspechy. 

Nedôvera
Je medzi vami všetko idylické, krásne, všade samé srdiečka? Tak to môže znamenať len jediné - niečo ti tají. Každé tvoje podozrenie je opodstatnené. Veď predsa bez vetra sa ani lístok nepohne. Musíš prelustrovať jeho mobil, notebook, telefónne a bankové výpisy, spermiogram a krvný obraz. V hlave si nezabudni vymyslieť tie najšialenejšie scenáre, pretože realita bude určite horšia.

Password Sharing
Žijeme v demokratickom štáte. Vždy daj partnerovi právo voľby - buď ti prezradí všetky svoje prístupové heslá alebo mu ich nastavíš ty.

Snaž sa partnera zmeniť
Musíš mu ukázať svet z tvojho uhlu pohľadu. Bude tak schopný lepšie pochopiť tvoje túžby a prevziať si ich za svoje. Je to jediný spôsob ako môže kráčať tvojim chodníčkom a spoločne s tebou rásť tým správnym, teda tvojím, smerom. Nepripúšťajú sa žiadne možnosti sebarozvoju okrem tých, ktoré si mu nariadila ty. Musí si uvedomiť, že vo vzťahu má vždy jeden pravdu a ten druhý je on.

Žiadny kamaráti opačného pohlavia


Žiadny kamaráti celkovo


Rozprávaj o svojich bývalých
Neexistuje lepšia motivácia pre tvojho partnera ako permanentné zrovnávanie s tvojim ex. Takže sa uisti, že o ňom a tom, ako vám spolu bolo skvele, budeš rozprávať pri každej možnej príležitosti. Občas mu tiež pripomeň počet bývalých sexuálnych partnerov. Ideálne keď sa jedná aspoň o dvojciferné číslo.

Klamstvo
Čím väčšie, tým lepšie. Možno existujú veci, ktoré si mu zatiaľ o sebe neprezradila, ako napríklad tajný manžel, zmena pohlavia a podobné drobnosti. Ak sa bojíš jeho reakcie, tak najlepším a jediným riešením je klamať-klamať-klamať. S veľkou pravdepodobnosťou sa to aj tak nikdy nedozvie.

Majetníckosť
On patrí len tebe a nikomu inému. Logicky z toho vyplýva, že už nepatrí ani sám sebe. Ubezpeč sa, že sú si toho všetci, vrátane neho, vedomí. Keď chce niekam vyraziť bez teba, nezabudni urobiť dramatickú scénu. V prípade, že si dostatočne benevolentná a dovolíš mu opustiť váš byt bez teba, požaduj pravidelné hlásenie polohy. Existuje na to mnoho užitočných aplikácií. 

Aféra
Ak vo vzťahu zmizla iskra, najlepší spôsob ako ho oživiť je milostný pomer s inou osobou. Myslím teba s niekým iným. Nie on a iná osoba. Pre bodíky navyše zvoľ najlepšieho kamaráta alebo súrodenca. Keď chceš hru potiahnuť na ešte vyšší level, nezabúdaj, že sú tu ešte rodičia.


Tak dúfam, že tieto rady nebudú pre nikoho užitočné.

10 komentárov

 1. Predpokladam, ze pocetzien co ta cita je stale vyssi, mohla by si, prosim tento clanok zmazat? :D
  A este otazka, aj tato fotka je zo sukromneho archivu? :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D:D:D:D čo sa ti na ňom nepáči? :D jasné, že je. ja iné nepridávam :D

   Odstrániť
  2. Ze by ta mohli tie zeny pocuvat a uz tak je dost tazke najist niekoho normalneho, to sa mi nepaci :D :D
   No ak je, tak to potom uz chapem ze si sama :D

   Odstrániť
 2. Haha, password sharing mě fakt pobavil :D já svoje hesla téměř nikdy nesharovala, ale nakonec si moje bývalá drahá polovička vždycky našla způsob, jak se tam dostat :D :))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D:D:D tak keď je niekto naozaj šikovný, vždy si poradí :P

   Odstrániť
 3. čoraz viac a viac ľúbim tvoje články :D super! inak, ten bod s heslami... o tom by som mohla vďaka môjmu bývalému napísať román... -_-

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D tak to ma veľmi teší <3 hhh tak šup-šup napíš niečo nech sa zabavíme :P

   Odstrániť
 4. Hah, to je přesný! No, jsem ráda, že mám funkční vztah a tyhle body ani jeden z nás nepraktikuje. :D
  jsem Katrin

  OdpovedaťOdstrániť