SPRING WISHLIST

Vytvárať wishlisty sa mi zdá ako totálna kravina. Ale vraj sa to na blogoch robí. Tak reku to skúsim, lebo som vám sľúbila, že sa aspoň pokúsim v kategórii fshn postupne zlepšovať. Dlho som nebola nakupovať, lebo nebolo kedy a kde. A hlavne ani za čo. Pri tom počasí nebola vlastne ani nálada. Ale konečne sa už môžem vybaliť zo svetrov, šálov a oteplovačiek a to predsa vyžaduje malinký update šatníku.
SNEAKERS
Keďže všade, kde sa dá, chodím peši (viete benzín a lístky na MHD stoja v dnešnej dobe nekresťanské peniaze), už dlhšiu dobu plánujem zainvestovať do nejakých ultra pohodlných a minimálne rovnako štýlových tenisiek. Conversy, Superstary alebo Air Forcy sú síce nesmrteľné stálice, ale o pohodlnosti pri dlhších trasách nemôžeme moc hovoriť. Ja som sa zamilovala do adidas NMD. Viem, viem. Nie som veľmi originálna. Ale srdcu nerozkážeš. Toto je moja TOP osmička vo farebných kombináciách. Ešte pohladujem pár dní a konečne si nejaké z adidas.sk objednám.
JEANS WITH SIDE STRIPES
Tieto absolútne nezmyselné pásiky na boku nohavíc ma, ako jeden z mála trendov, dostali. Všetky sú zo Zary, čo je super, lebo asi šiesta najhoršia vec na svete je skúšanie nohavíc. Takto sa mi stačí vyzliecť len raz a všetky zmáknem jedným vrzom.
BASIC TOPS
O pol 7 ráno naozaj nezvládam pred skriňou žiadne fešn kreácie. Preto najradšej kupujem obyčajné jednofarebné basic tričká, v ktorých môžem ísť do práce, odtiaľ večer na party a potom rovno do postele. Najradšej ich kupujem v Zare. Za pár korún majú rôzne strihy, výstrihy, farbičky a keď sa zašpiní alebo zrazí pri praní (oboje sa stáva častejšie než by malo) neni mi to ľúto.
nbvnbv
MESSAGE TOPS
Keď už má byť tričko trošku ozvláštené, tak moja duša ako tak zvláda nápisy. Určite nie žiadne romány, ale niečo jednoduché, neutrálne a ideálne o jedle, na čo viem, že keď sa o 3 mesiace pozriem, nebudem si búchať hlavu o stenu. Teraz nájdete v každom obchode poko...veľmi veľa takýchto tričiek. Moje náročné kritériá spĺňajú napríklad tieto z Manga. Favoritom je to čierne.
SWEATSHIRT
Tak túto mikinu som si omylom kúpila (nepýtajte sa, ako sa dá omylom niečo kúpiť) v Stradivariuse v bielej farbe a nemôžem si ju vynachváliť. Mäkkučký materiál a super pohodlný strih, ktorý zakryje všetky šunky na bruchu. A za 16 evri? No bezpodmienečne si idem aj po túto sivú
BOMBER JACKET
Je o mne všeobecne známe, že čo nepokazím, nerozbijem, nestratím, tak minimálne zasviním. Takže maminka ma naozaj pochváli za výber bielej bomberky
HAIR EXTENSIONS
Najlepší (a najdrahší) kauf tejto jari budú nové vlásky. Svoje prvé som dostala od rodičov na narodeniny pred dvomi rokmi. Čas a žehlička na vlasy sa na nich, bohužiaľ, podpísali a preto ich idem konečne vymeniť. Chceli by ste článok o mojich adoptovaných vlasoch a o tom prečo, načo, začo?  Hm?
Tak o mesiac vám ukážem, ako to dopadlo a čo som si reálne kúpila. 
Patrím totižto k tým ľuďom, čo idú do obchodu kúpiť mlieko a prídu domov s hypotékou na byt.
Majte sa najkrajšie ako viete.

5 komentárov

 1. Pekné veci. Ja som práve tiež vydala článok na rovnakú tému :D

  https://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ja som si vravela presne to isté...wishlist na blogu je kravina, stačí ked ho mam v hlave, ale preč to nedat aj sem? Ja už nad tym tiez dosť premyslam... inak tie nohavice s pásikmi ma zaujali, musím si nejake vyhliadnut :)

  www.sinnamona.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Mě zaujaly ty vlasy , určitě by mě zajímal článek na tohle téma. Naopak ty kalhoty se mi nelíbí 😂.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Ty kecky se mi teda moc nelíbí, ale bomber už taky nějakou dobu chci, tak snad seženu, něco co mě zaujme :)

  MŮJ BLOG

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Rifle s pásikmi by sa mi moc páčili, takže pri najbližšej návšteve Zary sa po nich určite popozerám :). Teším sa na tvoje nákupy, som zvedavá čo všetko nakúpiš :)

  OdpovedaťOdstrániť