APRIL RANDOM

Som sa trošku odmlčala, nie? Apríl bol pre mňa naozaj psychicky a fyzicky náročný. Práca, jedlo, cvičenie, jedlo, hádky, ešte viac jedla, udobrovanie, výlety, sťahovanie a zvykanie si na život s chlapom ma úplne pohltili a nemala som čas ani oholiť si nohy a nieto ešte písať na blog. Tak vám ukážem, čo všetko som celý ten mesiac robila.

Existuje lepší spôsob ako začať mesiac než sviatkami voľnom v práci? S mojim chlapom (a.k.a. Mišo) sme sa rozhodli urobiť si naše prvé #honeymoon. V Bratislave. Bol to náš prvý spoločne strávený víkend, čo pre mňa normálne znamená obrovský stres. Veď to určite poznáte - napr. vstávanie o 10 minút skôr a domaľovanie si chýbajúcich častí ksichtu alebo predstieranie, že som čarovná víla, ktorá neprdí, nekaká a všetko jednoducho vstrebáva. Ale zistila som, že keď nájdete toho pravého, tak je všetko iné. Kľudne si môžete už od začiatku spolu prdkať pod perinkou. Aby vám bolo teplejšie.
674908290846 kcal na jednej tácke.
Ubytovaní sme boli v hoteli NH Bratislava Gate One, ktorý sa nachádza hneď oproti Avionu. Od centra je to teda pomerne ďaleko. Ale keďže Bratislava je mrňavá, tak je to vlastne aj tak blízko. Pri hoteli sa dá zadarmo parkovať a hneď cez cestu nájdete zastávku MHD. Takže si môžete aj vypic. A žic.

Vychytali sme super cenu 110 EUR (+1,70 EUR/os. mestská daň na noc) na 2 noci pre 2 osoby s wellnessom bez raňajok. Raňajky sme si nedokupovali, lebo za tie hriešne prachy sme radšej vykúpili polku obchodu a urobili si švédske stoly priamo na izbe. Dokonca som predviedla svoje kuchárske schopnosti a uvarila som párky. A to ma lístoček pri kanvici presviedčal, že je určená len na vodu. 
Hotel je krásny, moderný, čistý. Ďalšie prídavné mená ma nenapadajú, lebo málo čítam a preto mám poslabšiu slovnú zásobu. 
Keď sme už toľko zaplatili za ten hotel a izba bola tak pekná, snažili sme sa v nej stráviť čo najviac času. Príde mi to logické. A aj tak všetci vieme, ako to chodí na začiatku vzťahu, keď sú dvaja čerstvo zaľúbení. Ani izbu im netreba. A väčšinou ani posteľ.
Doteraz neviem prísť na to, prečo je na záchode telefón. Prosím, prosím, môj život nebude kompletný, kým mi to niekto neobjasní. A ten esteticky poskladaný hajzliak ma dostal. Bolo mi tak ľúto ničiť niekoho precíznu prácu, že som zvažovala utieranie sa vreckovkami.
Takto to dopadá, keď jediná otvorená prevádzka v hlavnom meste Slovenskej republiky je Mekáč. Poctivo som naštudovala nutričné hodnoty a ako najlepšia voľba vyšiel Grilled Chicken Wrap. 
Môj frajer samozrejme musel poskúšať všetky zapínače v izbe, vďaka čomu ale objavil za posteľou toto erotické  romantické náladové svetlo. 
Jeden z najväčších #firstworldproblems každého páru je, kto im urobí zamilovanú fotku na Instagram. Môj osobný MacGyver hravo vyriešil aj tento problém.
Dosť času sme strávili vo wellnesse. Keď už bol zadarmo...
Pre toto ho tak zbožňujem. Lebo je to idiot.
Verím, že tento hot dog z Filip's mal kalórií minimálne toľko ako Big Tasty Bacon. Ale stál za každé pribraté kilo. Aj za tých 3,50 evri.
Nemám nič proti ovociu. Nech si kľudne ďalej rastie na stromoch a kríkoch. Ale nepovažujem ho za plnohodnotné jedlo. Zatvorené obchody v kombinácii s 2 hodinami bez jedla však vyžadovali krízové riešenie a boli sme nútení nakradnúť si na recepcii nejaké to jablíčko. Okrem jabĺk sa tam dali nakradnúť aj gumimaci a marshmallow. Za to u mňa stúplo hodnotenie hotelu o 1 hviezdičku. Možno aj o 1 a pol.
skirt: Zara | off-shoulder top: H&M | heels: Gino Rossi | bag: Nine West | earrings: Zara
Moja malá sestřička má už 15 rokov, tak sme to šli osláviť hrdo do reštaurácie. Ešteže nie sme až tak početná rodina. Neminuli sme aspoň veľa peňazí.
Ja v jej veku som už exovala vodky. 
Tak také porno v hube som už naozaj dávno nemala. Táto raw torta od Wery Berry je plná malín, čučoriedok a kešu orieškov. Vlastne mám pocit, že len kvôli nej som na oslavu vôbec dorazila.
No a ešte kvôli tomuto. 

Myslím rodinu. 

Vôbec nie alkohol.
(vraj to takto mám napísať, aby som nevyzerala ako alkoholička)
Z týchto kreviet som sa, samozrejme, vôbec nenajedla. Asi preto, že v menu boli ako predjedlo. A  možno trošku aj pre to, že mám apetít drevorubača. Vyberala som schválne takto decentne-diétne, aby sa do mňa potom vošlo viac toho famózneho koláču.
Ďalšia premiéra v našom vzťahu - dostala som od Miška prvý kvietok. Najprv som ho podozrievala, že niečo urobil (niet nad dôveru medzi partnermi). Po pár dňoch sa mi však priznal, že ružu ukradol sestre, ktorá ju zase dostala od svojho priateľa. Veľmi si toto žgrlavé gesto cením. Ušetril peniaze, za ktoré mi môže kúpiť napr. čokoládu. Kvet po pár dňoch zhnije. Ale kilá, ktoré priberiem z čokolády ostávajú minimálne mesiac. Plus mám super historku, vďaka ktorej budem baviť davy.
To najlepšie, čo v Rim. Sobote okrem mňa máme, je "kombinované gofry" s džemom, čokoládou a domácou šľahačkou. 
coat: Mango | overknees: Steve Madden | bag: a čo ja viem | shades: SIX
Urobili sme si trip na motorke. Pre mňa to bol zážitok z rubriky "tenkrát poprvé". A možná i naposled. 
Pár dní na to na nej prerazil srnku. Aspoň bude mäso na guláš.
Ak pôjdete okolo salašu Zbojská a milujete sladké aspoň z desatiny tak ako ja, určite si nenechajte ujsť tieto muránske buchty. #VIKIAPPROVED (toto budem dávať naozaj len na top-top veci)
jeans: Levis | t-shirt: Zara | bomber jacket: Stradivarius | shoes: Adidas | earrings: Zara
Pennyboardová sezóna úspešne zahájená. Dokonca bez rozbitých kolien. 
jeans: Topshop | top: Zara | heels: Gino Rossi | bag: Reserved 
Môj nový wallpaper na mobile. Tieto škvarkové pagáče sú absolútna láska.
Občas to chce aj trošku prírody. Nie len tie internety, instagramy a youtuby. Tak ma vyvenčil na štvorkolke, aj oheň založil, aj klobásku opiekol. Krásne popoludnie to bolo.
dress: Pull&Bear | overknees: Steve Madden | bag: a čo ja viem
16 minút a 2 omrznuté prsty ma stála analýza lokálnej ponuky nanukov, kým som prešla všetky obaly a našla najmenej kalorický nanuk. Neni to choroba. Len hobby. 
jeans: Bershka | body: Intimissimi | jacket: Bershka | shoes: Adidas
Ďalší víkend sme sa znovu ocitli v Bratislave. Tentokrát ale čisto z praktických dôvodov. Boli sme si vyskúšať nejaké matrace, pretože koncom apríla sme sa sťahovali do spoločného podnájmu. Myslím si, že matrace by sa mali skúšať úplne iným spôsobom, ale keďže túto moju ideu so mnou nezdieľal ani môj priateľ a ani predavač v obchode, ostala som poslušne pri ležaní.
Sľúbil mi, že ma nakŕmi. Lebo viete ako - hladná žena Viki nie je šťastná žena Viki. Ukecal ma (no dobre tak až tak ma teda ukecávať nemusel) na burger v BeAbout. Akože už nejaké to stádo kráv v burgroch, ktoré som počas svojho života skonzumovala, padlo, ale musím uznať, že mäso v tomto bolo jedno z najlepších. Takú nálož šťavnatého a chutného mäsa som už dávno v burgri nemala. Konečne niečo pre poriadnych chlapov! Ostatné srandičky ako žemľa, hranolky, cibuľa, kečup, servítka bol obyčajný priemer, ktorý nič nepokazí a nikoho neurazí. Mne osobne interiér temnej pivnice bez jediného slnečného lúča absolútne nevadí a totálne mi pasuje k menu. Personál, na ktorý som ja naozaj kritická, hodnotím veľmi dobre - usmievavý, milý, rýchly, samé pekné ženské. Dokonca nevynechali ani tú povinnú otravnú otázku, či je všetko vporiadku, ktorú kladú vždy počas toho, ako sa napchávate jedlom. Aj vy to neznášate tak ako ja?
shorts: Zara | top: Zara | shirt: Tommy Hilfiger | shoes: Converse | bag: Reserved | watches: Michael Kors

1 komentár

  1. Krásne fotografie! ❀ Ja si nemôžem pomôcť, ale jednoducho milujem randomy! ♥ ✿

    Blog de la Licorne

    OdpovedaťOdstrániť