ABOUT ME

Ahoj, volám sa Viki. Mám 25 rokov, pekné hnedé vlasy, modré oči a 31 zubov. Som obyčajné dievča, ktoré si skáče po svojej sínusoide života s rezňom v jednej a čokoládou v druhej ruke. Posledný pár rokov som prežila v Prahe, ktorú nadovšetko milujem, ale srdcom ostávam stále tá temperamentná Slovena od Maďarov. Vyštudovala som účtovníctvo na VŠE. Milujem účtovníctvo. Dokáže ľudí rozplakať.

Rada sa smejem v nevhodných situáciách, plačem v sprche a pozerám sa do chladničky ako do výkladu. Medzi moje superschopnosti patria dva žalúdky (tam kde niekto končí, ja začínam), paranoidnosť prerastajúca do jasnovidectva a to, že dokážem nechať zmiznúť víno. Som veľmi otvorený človek, vďaka čomu si moc nerozumiem s dievčatami. 

Neviem ešte presne kam so svojím životom smerujem, preto vám neodporúčam ma nasledovať. Napriek tomu som veľmi ambiciózna a mám kopu plánov a snov. Keď budem veľká, určite nechcem byť Ghostbuster, pretože sa veľmi bojím duchov. Mojim životným snom je navštíviť všetky Disneylandy na svete. Mojim posmrtným snom je chodiť sa pozerať na pekných ľudí ako sa sprchujú.

Vo voľnom čase najradšej spinkám alebo papám. Aby som ušetrila čas, tak to občas robím súbežne. Mám rada romantické večerné prechádzky, ideálne s cieľovou destináciou Chladnička. Fascinuje ma jednoduchosť mužského myslenia a to, že ráno vyzerajú rovnako ako večer. Ideálne rande si predstavujem tak, že mi chlap pripraví poriadnu dávku lievancov s čokoládou a počas toho, ako ich budem jesť, mi bude skladať komplimenty. Bojím sa malých detí a tie to, podobne ako psy a pavúky, vedia skvele vycítiť a preto sa na mňa neustále lepia.

Som zástancom názoru, že všetko sa deje z nejakého dôvodu. Väčšinou je dôvod, že som blbá a robím zlé rozhodnutia. Zároveň nikdy nerobím rovnakú chybu dvakrát. Urobím ju tak 6-7 krát. Napriek tomu sa snažím čo najčastejšie poučiť z chýb druhých. Väčšinou sa jedná o chyby, ktoré urobili na základe mojich rád.


Ak som sa Ti zapáčila a myslíš, že by sme si mohli rozumieť, budem rada keď sa sem budeš vracať. Cheers ! :)