JANUARY RANDOM

Na moje prekvapenie (a prekvapenie všetkých ostatných) som tento mesiac prežila relatívne triezva. A normálne sa mi to páčilo. Asi starnem múdriem. Mám tu pre vás taký výcuc tohto mesiaca - pár narcistických fotiek seba, jedla a niečo málo z instastories.


Zapojila som sa do tej trápnej výzvy, ktorá beží na Instagrame. Mala som na seba prásknuť 5 vecí, ktoré o mne väčšina ľudí nevie. To bola pre mňa nesplniteľná úloha, pretože ja som schopná na prvom stretnutí porozprávať komukoľvek aj o pravidelnosti a intenzite svojho menštruačného cyklu. Vybrala som narýchlo 5 hovadín, ktoré ma napadli a viem, že úplne nezničia všetky moje súčasné a budúce medziľudské vzťahy.
Snažím sa začať jesť trošičku zdravšie, lebo týmto štýlom dostanem do 30tky cukrovku. Tak som si k tej mastnej pečenej kačičke dala namiesto knedle pečenú červenú repu.
Už som vám prezradila, že v kategórii beauty moc nevynikám. Za najväčší úspech svojho života  v tejto oblasti považujem osvojenie schopnosti vyčistiť si zuby. Môj nový zubár ma však uistil, že ani to nerobím správne. Napočítal mi tuším 17 kazov. Chápete to? Toľko zubov v hube ani nemám. Vyfasovala som medzizubné kefky a bolo som poučená o tom, ako sa to používa. Toooo vám bol teda masakeeer! Toľko krvi ako z pol prasaťa. Slečna chytila tú malú kefku a najebala mi to medzi tie moje úbohe zúbočky. Mňa okamžite zaliala krv. A vraj mám tento masaker opakovať každý večer! Našťastie po pár dňoch krvácanie prestalo. Trávila som tam priemerne 2 dni do týždňa a nechala tam takmer celú decembrovú výplatu. Buď mám drahého zubára alebo malý plat. Najviac ma bavili tie mätúce inštrukcie počas sedenia v kresle - otvor ústa najviac ako vieš, zahryzni, prehĺtaj, neprehĺtaj (to odomňa ešte nikto nechcel), pocítiš pichnutie, budeš trošku postriekaná.

Keď ritná dierka vašej mačky kradne všetku pozornosť. Už len keby sa mi na to rovno vysrala a bola by to dokonalá fotka.
Nechcite vedieť, kedy som musela vstávať, aby som si takéto raňajky pripravila, nastajlovala, odfotila, zožrala a nakoniec po sebe upratala ten svinčík. Nie, nemám fotogenický život.
Prvý krát som bola v Ministry of Fun Banská Bystrica. A rovno za šoféra, čo som však ocenila na druhý deň. S kolegami sme sa vybrali na Dannica. No bože môj. Krásny to chlap. Minimálne 4 krát som sa pri pohľade naňho urobila. A to s tým mám obvykle veľký problém. Z môjho auta sa stal, samozrejme, pojazdný bar (checkujte ten výber na streche). Ešte 4 dni potom mi auto smrdelo sobotnou nocou - kombinácia Jim Beam Apple, coly, cheeseburgera z mekáču, hanby a zvratiek.
Koniec mesiaca som zavŕšila výletom do Prahy, pretože som potrebovala ísť na posunutie mojich umelých vláskov. Pripravovala som sa na pokľudný geriatrický víkend v spoločnosti mojej sestričky a jej chlapa. Plánovala som len oddych, telku a jedlo. Veľa jedla. Ale ikonka Tindru ma nenechala dlho chladnou a ja som ho po dlhej dobe zapla. Tak som si dohodla na nedeľný večer nejaké to randíčko. Tí, čo ma poznajú, vedia ako moje tinder randíčka končia. Kocovinou (ha ale ja viem, že ste čakali, že napíšem sexom). Určite vám o tom niekedy porozprávam. Ja si netaily málokedy nechávam pre seba.

Takže aby som zhrnula svoj Január:

1 nový porcelánový zub
8 nových plomb
1 rozbité sklo na iPhone
1 rozbitá zadná kamera na iPhone
1 prasknuté čelné sklo
1 noc, ktorú si nepamätám
2 rozbité kolená
1 nové kilo tukuA aká je vaša bilancia za tento mesiac?

Majte krásny zbytok dňa.
Cmuky.
Viki.
15 komentárov

 1. Pobavila, prekvapila a perfektne fotky...
  super blog, ako vzdy :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ty outfity jsou fakt úžasné =) páni nádhera

  xoxoronnie.blog.cz

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Napiš článek o Tinderu, vždycky mě zajímalo jak takový rande probíhá :D

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. :D:D:D veľmi nad tým uvažujem - pravdepodobne tých článkov bude viac :D:D

   Odstrániť
 4. někdo má zuby prostě kazivější :/. někdo si je nečistí vůbec a má je zdravé a někdo naopak hodně a má kazů hodně :D. jinak moc krásné fotky :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. presne ! je to proste genetická záležitosť fňuk...ďakujem :*

   Odstrániť
 5. Moc pěkný fotky, já bych sice zmrzla, ale tobě to na nich moc sluší. Jen odkud máš ty punčochy z té fotky jak se fotíš doma? Ty jsou dokonalé :)
  Inspiration by Linda

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Nádherné fotky aspoň z nich to vyzerá tak, že je skutočne zima :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Fuuha no tak ty si tento mesiac mala teda “riadne” šťastie :D . Máš úplne super fotky a aj článok sa mi veľmi páčil a tie kazy ti vôbec nezávidím. Zubár je moja najväčšia fóbia :( .
  https://tmatejcikova.blogspot.sk/?m=1

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tak tento článok je pecka 😁 Už dlho som sa takto nezasmiala. Mala si zaujímavý mesiac.

  Suesanqa

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Veľmi pekný článok! Strašne sa mi páčia tvoje outfity, sú dokonalé! :)

  FRENCHSTYLE

  OdpovedaťOdstrániť